Cele mai citite

BANCUL ZILEI: Concediu la Constanța

banc_43767300

Bancul zilei. Doi buni prieteni se revăd după o bună perioadă de timp.

- Unde ai fost anul trecut în concediu?
- La Constanța.
- Și cum a fost?
- Înfiorator! Imediat ce am ajuns în gara, eu am fost bătut măr și nevasta-mea a fost batjocorită.
- Groaznic! Și anul ăsta?
- Tot la Constanta .
- Si-a fost totul OK?
- Da' de unde! Chiar în gară, eu am fost bătut și nevastă-mea, din nou batjocorită.  
- Iisuse! Și la anul unde plecați?
- Păi, nevastă-mea vrea tot la Constanța.

Vezi și: BANCUL ZILEI: Bulă primește explicația dintre ‘teoretic’ și ‘practic’

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

x close