Cele mai citite
HEALTH FORUM: Investiția în sănătate – pilon al securității naționale și al dezvoltării economice - Urmărește dezbaterea live

Descoperire șocantă în București: Doctoriță găsită moartă, cu o pungă în cap

doctorita radiolog
foto wowbiz

O doctoriță radiolog a fost găsită moartă, cu o pungă în cap.

Descoperirea a fost făcută de către partenerul său de viață. Doctorița radiolog ar fi avut pe cap o pungă de plastic legată cu un cordon. Ciudat este că lângă femeie a fost găsit un bilet de adio. Informațiile de la fața locului conturează scena unei sinucideri. 

Se pare, conform Observator, că doctorița radiolog suferea de depresie. Ar fi luat și pastile înainte de acest gest extrem.

Fostul soț al femeii ar fi fost cel care a găsit-o. Doctorița activa ca radiolog la o clinică privată din București. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close