Cele mai citite

Bărbat mort pe munte, din cauza caniculei

canicula_33427600

Un bărbat în vârstă de 60 de ani a murit în masivul Bucegi, din cauza caniculei. Salvatorii chemaţi la faţa locului l-au resuscitat minute bune pe bărbat, dar nu au mai putut face nimic pentru a-i salva viaţa. 

Salvatorii au fost chemaţi la faţa locului chiar de soţia bărbatului, alături de care acesta urca pe munte. La un moment dat, i s-a făcut rău din cauza căldurii şi a leşinat. Medicii nu au putut face nimic pentru a-i salva viaţa bărbatului de 60 de ani, deşi i-au făcut manevre de resuscitare minute bune. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close