Cele mai citite

Cherhana din staţiunea Olimp, în flăcări. Pompierii încearcă să stingă incendiul

incendiu-obarsia_87006400
Incendiu - imagine simbol

O cunoscută cherhana din staţiunea Olimp a luat foc vineri după-amiază. Pompierii încearcă să localizeze încendiul, însă munca lor este îngreunată de rafalele de vânt. 

Potrivit primelor informaţii, incendiul a pornit din zona bucătăriei şi s-a extins apoi la întreaga locaţie foarte rapid, dat fiind faptul că restaurantul este acoperit, în mare parte, de stuf. 

Operaţiunea de stingere a incendiului este în desfăşurare. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
SONDAJ DE OPINIE
Închide
Sondajul momentului: Trece Guvernul Veștea astăzi de votul Parlamentului?
Da
Nu
Trimite răspunsul
x close