Cele mai citite

Coreenii care nu l-au plâns în public pe Kim Jong-il, condamnați la muncă silnică

Potrivit unui cotidian sud-coreean, autoritățile de la Phenian vor condamna la muncă silnică persoanele care nu  l-au plâns în public pe liderul Kim Jong-il.

Nord-coreenii care au participat la manifestările de plângere a  liderului Kim Jong-il, dar care nu au plâns cu adevărat, vor putea fi trimiși în tabere de muncă silnică.

Reeducare în taberele de muncă va fi de cel puțin șase luni.

Citește și:

Continuă isteria la catafalcul lui Kim Jong-il – VIDEO

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Internațional
Citește mai multe din Internațional
x close