Cele mai citite

Alexandra Stan, carantinată într-un hotel din Târgu Mureș. Fereșteanu: Și-a băut cafeaua cu noi

stan_65500400

Gabriel Fereșteanu și Liza Sabău, prezentatorii matinalului „Cu capu-n zori”, de la TVR 1, au dezvăluit că Alexandra Stan se află în carantină după ce un membru din familie a fost depistat pozitiv cu COVID-19.

Cum au aflat cei doi despre faptul că Alexandra Stan se află în carantină și cine este persoana depistată pozitiv cu COVID-19 cu care a intrat în contact vedeta, afli pe Spectacola.ro.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

x close