Cele mai citite

Agricultor, amendat cu 5000 lei pentru că nu a scris cât va sta la semănat

Autor: Dan Carp
tractor_1732144_1280_49213600

Un agricultor a fost amendat cu 5000 lei pe motiv că nu avea scris pe declarația angajatorului cât va sta pe câmp la semănat. 

"Am luat amenda 5000 ron deoarece nu am trecut intervalul orar, cat stau pe camp la semanat. Pe adeverinta scrie sa trecem perioada / interval orar. ( acest simbol " /" cred ca inseamna " sau ". Domnii politisti fac abuzuri. Domnu Politist ne vedem la Tribunal," este mesajul lui Gelu Barna alături de care atașează declarația de la angajator. 

(w670)

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close