Cele mai citite

Soția lui Alexander Adamescu susține că s-a încercat răpirea sa

Mihai Ciobanu Autor: Mihai Ciobanu
adriana_constantinescu_52756400

Adriana Constantinescu, soţia lui Alexander Adamescu, a povestit, la Antena 3, cum s-a încercat răpirea sa din faţa casei. 

Cazul s-a petrecut în 2016,  soţia lui Alexander Adamescu afirmând că tentativa de răpire a fost instrumentată de statul român ca o metodă de intimidare. "Nu aveam pe nimeni altcineva ca dușman în acel moment, nu fusesem niciodată în viața mea atacată, provin dint-un mediu normal, am trăit și în cartiere mai mărginașe și nu mi s-a întâmplat niciodată.

Eram din 2012 stabiliți în Londra. După 4 ani, în plină stradă, într-o dimineață, cu două săptămâni înainte să se ceară arestarea lui Alexander eu sunt atacată și aproape smulsă de lângă copiii mei. Numai Dumnezeu m-a salvat atunci", a spus Adriana Constantinescu.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close