Cele mai citite

Nelson Mandela a fost internat în spital

Fostul preşedinte sud-african, în vârstă de 93 de ani, acuză dureri abdominale.

Fostul preşedinte sud-african Nelson Mandela, în vârstă de 93 de ani, a fost internat, după ce a acuzat dureri abdominale. Anunţul a fost făcut de către administraţia prezidenţială a Africii de Sud.

Nelson Mandela a fost internat şi în luna ianuarie, în urma unei infecţii respiratorii. A fost tratat cu succes atunci şi a ieşit din spital după câteva zile.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Internațional
Citește mai multe din Internațional
x close