Cele mai citite

"Nu ai nevoie de buletin în casă". Directorul Evidenţei Populaţiei din Galaţi, apel la cetăţeni

silviu_bacalum_evidenta_populatiei_galati_fb_62676100

Directorul biroului pentru Evidenţa Populaţiei din Galaţi, Silviu Bacalum, a făcut un apel către cetăţeni şi le-a cerut să nu mai stea la cozi. 

"Când ai folosit ultima oară buletinul?

Chiar îți trebuie acum?!

#protejează pe cei dragi, #stai_în_casă!

PS - dacă chiar îți trebuie programează-te telefonic la 0236 407 000", a scris Silviu Bacalum pe pagina sa de Facebook. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close