€ 5.0920
|
$ 4.3196
|
Curs valutar: € 5.0920
|
$ 4.3196
 

Ciutacu, hobby comun cu Mircea Negulescu: E invitatul meu

ciutacu_01527600 Victor Ciutacu

Victor Ciutacu are un hobby comun cu procurorul Mircea Negulescu: amândoi cresc două pisici. Într-o manieră umoristică, jurnalistul i-a lansat invitația de a participa la o emisiune la România TV, cu tot cu pisici. 

Mircea Negulescu s-a plâns la Înalta Curte de Casație și Justiție că a fost nevoit să fugă de acasă din cauza presiunilor mass-media și a fost nevoit să își abandoneze chiar și cele două pisici pe care le are. La rândul lui, Victor Ciutacu spune că și el are două pisici: un motiv numai bun pentru ca Negulescu să accepte invitația la emisiune. 

Iată mesajul jurnalistului pentru Mircea Negulescu:

"Băi Portocală, băi paraditorule de cetățeni, tu ai două pisici, eu am două pisici. Hai mă, nu vii aici să plângi pe umărul meu, cum te abuzează mass-media, ticăloșii, nenorociții? Dacă domnul Portocală dorește, poftește, e invitatul meu la gura sobei. Cu tot cu pisici, vin și eu cu ale mele, domnu' Portocală," a spus Victor Ciutacu la finalul emisiunii. 

[citeste si]

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

 
 
 
 
 
x close