Cele mai citite

Iuliana Marciuc, despre viața în televiziune: Cenzura vine din dorința de a mă simți bine, nu pentru a face pe plac altora

Autor: Ema Apostu
iuliana-marciuc--despre-viata-in-televiziune-nu-mi-place-anonimatul--cenzura-vine-din-dorinta-de-a-ma-simti-bine_74133000
Sursa foto: Facebook Iuliana Marciuc

Iuliana Marciuc a vorbit despre viața sa în televiziune. Vedeta a făcut măsturisiri sincere.

"Sincer, avantajele sunt mult mai multe decât ceea ce numesc eu dezavantaje. Sigur, e greu să te obișnuiești să fii privită permanent, dar este și o provocare. Nu, nu m-aș fi pierdut niciodată în anonimat. Nu-mi place anonimatul, iar dezavantajele care vin odată cu prezența într-un spațiu public le iau ca pe provocări. Eu îmi asum întotdeauna ceea ce am spus și felul în care m-am comportat, iar cenzura vine din dorința de a mă simți eu bine cu mine, și nu pentru a face pe plac altora", a declarat Iuliana Marciuc pentru viva.ro.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Vedete
Citește mai multe din Vedete
x close