Cele mai citite

Cântă „Noi suntem români”: Udrea la mare, Băsescu pe muntele Găina

udrea-navodari

Elena Udrea, aflată în vacanţă la mare şi-a demonstrat abilităţile de cântat la un karaoke, interpretând „Noi suntem români”. Și Traian Băsescu a cântat recent aceeași melodie în mijlocul mulțimii de la Târgul de fete de pe muntele Găina.

Elena Udrea, aflată la Phoenicia Năvodari, a încercat să intre în atmosfera de vacanţă, a luat microfonul şi a interpretat câteva versuri din cunoscutul cântec "Noi suntem români". Politicianul a fost o prezenţă extrem de sexy, arătând un corp bronzat şi o rochie scurtă.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Personalități politice
Citește mai multe din Personalități politice
x close