Cele mai citite

PNL-iştii, în izolare, nu participă la votul pentru Guvern. Olguţa Vasilescu: Acum e bun PSD-ul?

olguta-vasilescu---sorina-pintea-11_06446300
FOTO AGERPRES

Lia Olguţa Vasilescu, fost ministru al Muncii în Guvernul PSD, a reacţionat după ce s-a anunţat că liberalii nu vor veni la votul de învestitură pentru Guvernul Orban, membrii partidului fiind în izolare la domiciliu. 

"Cât de tare e treaba asta? PNL s-a autoizolat acasă, iar restul partidelor vin să facă procedurile de învestire a Guvernului pentru mâine! Acum sunt bune voturile PSD-ului? Nu mai e un partid toxic? Ce vremuri trăim...", a scris Lia Olguţa Vasilescu pe Facebook. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Parlament
Citește mai multe din Parlament
x close