Cele mai citite

MIhai Voropchievici, despre linia destinului: Am reuşit să demontez o nebuloasă

voropchievici_85501300

Mihai Voropchievici a povestit o întâmplare legată de citirea liniilor din palmă, în cadrul unei emisiuni la Antena 3, afirmând că a reuşit să demonteze o nebuloasă. 

"Sunt foarte mulţi care m-au contactat pe pagina de socializare, că sunt distruşi, nenorociţi, că le-a zis cineva că e linia scurtă. Mi-a trimis o poză, am măsurat, dar doamna a cărei mână era în poză, era moartă de 10 ani.

Am reuşit să demontez o nebuloasă. Frica şi persoanele neautorizate nu fac altceva decât să producă traume. Nu luaţi de bun ce vă zice oricine!", a spus Mihai Voropchievici în cadrul emisiunii "Adevăruri Ascunse". 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close