Cele mai citite

Mai mulţi locuitori din Mangalia i-au mulţumit prefectului că i-a „scăpat” de primar

Mai multe persoane din municipiul Mangalia au ieşit în stradă pentru a sărbători eliberarea din funcţia de primar a lui Claudiu Tusac, informează ReplicaOnline.

Autor: Adi Stroescu

microbuz constantaMicrobuzele celor bucuroşi de veste au afişat mesajul „Mulţumim domnule prefect” şi au defilat prin oraş, claxonând!

Reamintim că, luni, prefectul judeţului, Claudiu Palaz, a anunţat că l-a eliberat din funcţia de primar pe Claudiu Tusac întrucât a primit raportul ANI privind starea de incompatibilitate a edilului.

Citeşte şi:

Mihai Claudiu Tusac, primarul Mangaliei a fost eliberat din funcţie prin ordin al prefectului

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri
x close