Cele mai citite

Toxiinfecții Timișoara, UPDATE: Încă 4 copii internați în spital sub observație

spital_56966600
Spital foto ilustrativ

UPDATE ora 18.00:În cazul de toxiinfecții de la Timișoara, Ministerul Sănătății a anunțat că la Spitalul de Copii Louis Țurcanu au mai fost internați încă 4 copilași, dar doar pentru a fi ținuți sub observație. 5 adulți sunt internați la Spitalul de Urgență Pius Brânzeu.

UPDATE ora 18.00 Cazul cu toxiinfecții de la Timișoara, numărul persoanelor internate crește. Ministerul Sănătății a anunțat că la Spitalul de Copii Louis Țurcanu din Timișoara au mai fost internați încă 4 copilași, dar doar pentru a fi ținuți sub observație.

Citeşte mai multe pe DC MEDICAL

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sanatate
Citește mai multe din Sanatate
x close