Fosta iubită a lui Mihai Bendeac, Roxana Vancea, s-a măritat. Anunţul a fost făcut pe pagina sa de Instagram, unde a postat o fotografie alături de cel căruia i-a jurat dragoste veşnică.
Singurul lucru pe care vedeta l-a anunţat pe pagina sa de Instagram alături de fotografie a fost faptul că evenimentul a avut loc la sediul Stării Civile a Sectorului 6.
Roxana Vancea a fost felicitată atât de fani, cât şi de prietenii din showbiz, printre care şi Ioana Filimon, fostă Miss România.


