Marius Moga i-a făcut soţiei sale o declaraţie de dragoste superbă. Cei doi au împreună o fetiţă pe nume Maria Elisabeta.
Marius Moga şi Smiley au lansat piesa "Ai grijă de femeia ta". Cu această ocazie, Moga a simţit nevoia să-i facă o declaraţie de dragoste Biancăi Lăpuşte, cea care i-a devenit soţie în 2015.
„În cateva ore se lansează #AiGrijaDeFemeiaTa și cel mai mult vreau să îți mulțumesc ție @biancamogalapuste pentru că ești femeia vieții mele și învăț în fiecare zi cum să am grijă de tine mai bine! Te iubesc #femeiamea #iubitamea #prietenamea #muzamea", a scris Marius Moga pe Instagram, în dreptul unei fotografii în care apare alături de soția sa.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
de Liana Ganea