Cele mai citite

Laura Cosoi, detalii despre despărțirea de Smiley. Ce spune despre relația cu Gina Pistol: Plângeau când ne-am despărțit

laura-cosoi-despre-despartirea-de-smiley_81715600
Foto: Instagram

Laura Cosoi a vorbit despre despărțirea de Smiley. 

Laura Cosoi și Smiley au format unul dintre cele mai apreciate cupluri în trecut, iar după ce s-au despărțit au rămas prieteni. Vedeta a vorbit într-o emisiune despre relația pe care o are fostul iubit cu Gina Pistol și i-a transmis un mesaj în contextul în care artistul se pregătește să devină tată. 

"Noi am fost atunci foarte iubiţi ca pereche, oamenii plângeau când ne-am despărţit. N-am avut probleme că presa ne-a surprins într-o ipostază greşită sau că au scris ceva urât despre noi, că nu aveau ce. Nu aveam secrete sau un trecut încărcat. Nu ne-am înşelat. Deci nu pot spune că ne-a dăunat în vreun fel.

Da, l-am felicitat. Am rămas în relații bune și mă bucur pentru ei amândoi. Mi se pare că asta e împlinirea supremă și sunt convinsă că și pentru el, căci merită, e un om foarte bun", a declarat Laura Cosoi pentru okmagazine.ro.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Vedete
Citește mai multe din Vedete
x close