Cele mai citite

Stela Popescu a murit. Florin Piersic: Sunt uluit, sunt DISTRUS

Roxana Neagu Autor: Roxana Neagu
capturaprc-ccprc-86_de_ecran_din_2017_11_23_la_16_26_47_33642000
Florin Piersic, Stela Popescu

Marea și îndrăgita actriță Stela Popescu a murit. Actorul Florin Piersic a spus, la Antena 3, că este distrus. 

”Sunt uluit sunt temrinat, acum am aflat, de 10 minute, și nu-mi vine să cred. Acum câteva zile povesteam de una și de alta și uitați că am aflat această veste și sunt uluit. Sunt distrus, era persoana care-mi era aproape cea mai dragă din toate artistele. Nu cred, nu-mi vine să cred că Stela a plecat dintre noi, sunt terminat. Nici nu pot să plâng. Atât de tare am iubit-o cum nu pot să vă spun, nu am auzit-o vorbind un cuvânt rău, nu am văzut-o tristă, abătută sau decepționată. Nu-mi vine să cred, pentru mine Stela Popescu nu a murit și nu va muri niciodată.” a spus Florin Piersic, la Antena 3. 

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Cultura
Citește mai multe din Cultura
x close