Cele mai citite
HEALTH FORUM: Investiția în sănătate – pilon al securității naționale și al dezvoltării economice - Urmărește dezbaterea live

Rugby , Steaua a câştigat derby-ul cu Dinamo, în Cupa României

Rugby , Steaua a câştigat derby-ul cu Dinamo, în Cupa României

CSA Steaua Bucureşti a câştigat derby-ul cu CS Dinamo Bucureşti, cu scorul de 26-16, sâmbătă, în deplasare, în Grupa B, în etapa a treia a Cupei României la rugby.

Timişoara Saracens a surclasat-o pe CS Tomitanii Constanţa cu 75-6, pe Bega, în Grupa A.

Tot sâmbătă, în Grupa A, are loc meciul CS U Cluj - CSM Ştiinţa Baia Mare (Stadion Iuliu Haţieganu - Cluj-Napoca, ora 18:00).

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Alte sporturi
Citește mai multe din Alte sporturi
x close