Cele mai citite

Mihai Neşu a început să-şi simtă mâna stângă

nesu2

Fostul internațional romăn a început  să-și simtă și mâna stângă, după ce în urmă cu câteva zile a început să aibă câteva furnicături în bicepsul stâng.

"Am simţit ceva deosebit faţă de starea obişnuită. Într-o dimineaţă, am avut senzaţia că pot să contract puţin ceva la mîna stîngă. Am chemat un fizioterapeut. Mi-a spus că e bicepsul, că ceea ce eu simt ca o contracţie e mişcarea bicepsului. Am chemat un fizioterapeut, apoi încă unul şi înca unul ca să fiu atît de sigur cîte se poate. Toţi mi-au spus că bicepsul stîng se contractă", a spus Neşu potrivit publicaţiei Gazeta Sporturilor.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close