Cele mai citite

Halep, prima reacţie după victoria cu Strycova

Autor: Rodica Mitu
halep_82561600

Simona Halep a oferit o primă reacţie după victoria cu Strycova.

"Meciul de ieri mi-a adus multă încredere, iar azi am vrut doar să fiu puţin mai agresivă, să domin meciul. Am încercat totul şi mi-a ieşit destul de bine. Sunt cu adevărat fericită că pot juca din nou în sferturi aici", a spus Simona Halep, la finalul întâlnirii cu Strycova.

În faza următoare, Halep o va întâlni pe Caroline Garcia, din Franţa.  

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close