Cele mai citite

Tzancă Uraganul a cântat... în biserică! Manelistul a primit bani pentru dedicații, la înmormântare

tzanca-uraganul_03913900

Tzancă Uraganul a cântat în biserică, unde a primit și bani pentru dedicații. 

Tzancă Uraganul a cântat melodii de jale și a primit bani în schimbul dedicațiilor la înmormântarea unui tânăr, până aici totul normal! Locația a fost șocantă pentru că totul s-a întâmplat în biserică, cu siguranță a fost cu acordul preoților. Vezi mai mult pe RADIODCNEWS.RO

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Vedete
Citește mai multe din Vedete
x close