DCNews Stiri Un român din Anglia, pus pe SCANDAL după ce a fost oprit de Poliție pentru foiile puse pe BMW: "Mâine îl sun pe comandant. Sunt în vacanță în România"

Un român din Anglia, pus pe SCANDAL după ce a fost oprit de Poliție pentru foiile puse pe BMW: "Mâine îl sun pe comandant. Sunt în vacanță în România"

Un român care susține că este rezident în Anglia a fost oprit pentru foliile aplicate pe BMW-ul său, care sunt interzise în România. 

Individul a coborât din autoturism fără mască și l-a pus pe fiul său să filmeze toată scena.

Vezi imaginile și citește continuarea pe StiriDiaspora.ro. 

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri