DCNews Stiri "Nu ai nevoie de buletin în casă". Directorul Evidenţei Populaţiei din Galaţi, apel la cetăţeni

"Nu ai nevoie de buletin în casă". Directorul Evidenţei Populaţiei din Galaţi, apel la cetăţeni

Directorul biroului pentru Evidenţa Populaţiei din Galaţi, Silviu Bacalum, a făcut un apel către cetăţeni şi le-a cerut să nu mai stea la cozi. 

"Când ai folosit ultima oară buletinul?

Chiar îți trebuie acum?!

#protejează pe cei dragi, #stai_în_casă!

PS - dacă chiar îți trebuie programează-te telefonic la 0236 407 000", a scris Silviu Bacalum pe pagina sa de Facebook. 

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri