Cele mai citite

Manchester City, transferul momentului: 50 de milioane de euro

manchester_city_455656__jpg_83335200

Manchester City a reușit primul transfer uriaș după încheierea campionatelor de fotbal în aproape întreaga Europă. Echipa lui Guardiola a plătit 50 de milioane de euro pentru cel mai nou membru al echipei.

Manchester City a anunțat realizarea transferului lui Bernardo Silva de la AS Monaco. Mijlocașul în vârstă de 22 de ani este de origine portugheză. El a semnat cu un contract valabil pentru o perioadă de 5 ani.

La Monaco, Silva a marcat 11 goluri în actuala stagiune și a câștigat titlul de campioană în Franța.

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal
x close