Cele mai citite

Marcel Vela a sărutat steagul României la plecarea de la MAI

Ministrul Marcel Vela, care tocmai a predat portofoliul de la Afaceri Interne lui Lucian Bode, a sărutat steagul la ceremonia de despărţire de MAI. 

Lucian Bode este noul ministru al internelor, după ce şi-a preluat mandatul de la Marcel Vela. 

Vela, care a fost ministru de Interne în ultimele 12 luni, a fost vizibil emoţionat la plecare şi, pe lângă salutul oferit Gărzii de Onoare, acesta a sărutat steagul României. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Personalități politice
Citește mai multe din Personalități politice
x close