Cele mai citite
HEALTH FORUM: Investiția în sănătate – pilon al securității naționale și al dezvoltării economice - Urmărește dezbaterea live

Reghecampf își anunță demisia dacă pierde cu Dinamo

reghecampf_becali_14208700

Laurențiu Reghecampf anunță că dacă va pierde din nou cu Dinamo își va da demisia. 

"Eu le-am transmis jucătorilor că pentru mine va fi ultimul meci! Eu nu mai suport să mă bată Dinamo! Vreau să văd o altă reacție, vreau să văd că jucătorii când intră pe teren își doresc să câștige un derby. Ăsta e mesajul pe care eu l-am transmis," a spus Laurențiu Reghecampf. 

Steaua o va întâlni pe Dinamo pe 2 aprilie, Liga I fiind întreruptă în acest weekend pentru meciul naționalei cu Danemarca. 

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal
x close