Cele mai citite

EURO 2016: Răspunsul lui Alibec după ce a fost jignit în ultimul hal

Anca Murgoci Autor: Anca Murgoci
screen_shot_2016_06_22_at_22_19_27_64321800

Boloni, fost selecţioner, l-a criticat dur pe Alibec după meciul România - Albania de la EURO 2016.

"Alibec e o ruşine! E gras, lent şi pute a lene!", a spus fosta glorie a Stelei şi a naţionalei.

Intrat în direct la Digi Sport, în cadrul emisiunii Fotbal Club, Alibec a fost întrebat despre spusele lui Boloni. Deşi a refuzat să intre într-o polemică, vârful a ţinut să îl contrazică pe tehnician în privinţa unui aspect: viteza sa.

"Dacă asta este părerea dânsului...nu am ce să comentez...are atât de multă experienţă în fotbal. Cu viteza nu cred că m-a nimerit", a comentat Alibec, la Fotbal Club, scrie Digi Sport.

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close