A trecut 2010, poate cel mai rau an din criză. Pentru că veniturile au scăzut foarte mult, iar măsurile de austeritate au cuprins tot globul, pentru a nu-și pune ștreangul la gât, oamenilor nu le-a mai rămas decât să se distreze.
A trecut 2010, poate cel mai rau an din criză. Pentru că veniturile au scăzut foarte mult, iar măsurile de austeritate au cuprins tot globul, pentru a nu-și pune ștreangul la gât, oamenilor nu le-a mai rămas decât să se distreze.
Urmăriți DCNews și pe Google News