Cele mai citite

Top cele mai prostești acțiuni din 2010

glume

A trecut 2010, poate cel mai rau an din criză. Pentru că veniturile au scăzut foarte mult, iar măsurile de austeritate au cuprins tot globul, pentru a nu-și pune ștreangul la gât, oamenilor nu le-a mai rămas decât să se distreze.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Magazin
Citește mai multe din Magazin
x close