Cele mai citite

Andi Moisescu s-a trezit cu un musafir în mașină. "Habar n-am cine-i"

Anca Murgoci Autor: Anca Murgoci

Andi Moisescu s-a trezit cu un musafir în mașină, un musafir care a intrat pe geam.

Vedeta a postat o fotografie pe Facebook pentru a le arăta tuturor cine l-a vizitat în timp ce se plimba pe Transalpina.

(w670)

[citeste si]

"Mă scuzați. Habar n-am cine-i tipu', că nu-mi pierd timpul cu prostii la televizor. Vreau doar un selfie cu mașina. P.S. Dacă veniți pe Transalpina, nu uitați să-mi luați si mie niste biscuiți. Big up, domnu' Andi!" a scris Andi Moisescu pe Facebook.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Lifestyle
Citește mai multe din Lifestyle
x close