România joacă în această seară al doilea meci de la EURO 2016. După ce a fost înfrântă de Franța cu 2-1, echipa de fotbal a României joacă astăzi cu Elveția.
Jurnalistul Rareș Bogdan este la meci și a publicat pe Facebook imagini fabuloase din Paris:





