Cele mai citite

Diablo 3 ar putea să iasă în 2011. VIDEO

diablo_3

A treia înfăţişare a diavolului-şef, Diablo, e pe cale de a fi anunţată oficial. E anunţat de câţiva ani buni şi aşteptat cu sufletul la gură. Aşa s-a lăudat, nu demult, Activision Blizzard.

Aşa pare şi după declaraţiile foarte recente făcute de game director-ul Jay Wilson pentru New York Times. „Suntem în mod cert pe ultima sută de metri. Se fac retuşurile finale. E acel moment când se petrece magia”.

Activision Blizzard s-a ferit până acum să anunţe o dată oficială de lansare pentru al treilea joc din seria Diablo. Motivul a fost că vor să evite o ieşire pripită pe piaţă, inevitabilă din clipa în care ar fi stabilit o dată fermă de lansare. Calitatea, înainte de toate. Totul pentru consuma... jucător, pardon!

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Magazin
Citește mai multe din Magazin
x close