Cele mai citite

Laurenţiu Reghecampf va fi noul antrenor al Stelei

reghecampf_08235100

Gigi Becali a intrat în această seară la Digi şi a anunţat că Laurenţiu Reghecampf va fi noul antrenor al Stelei începînd de mâine.

"Mîine va fi prezent la Mogoşoaia şi va conduce primul antrenament al echipei", a spus patronul Stelei.

În perioada petrecută la Steaua, 2012-2014, Reghecampf a cîștigat două titluri și o Supercupă.

În cupele europene, tehnicianul a calificat echipa în primăvara Europa League, unde a eliminat-o pe Ajax și a obținut o victorie de senzație în fața lui Chelsea, campioana la zi a Europei atunci, 1-0 pe Național Arena. A calificat-o pe Steaua după 5 ani în grupele Ligii Campionilor.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close