Cele mai citite

Exatlon. Larisa Vasile, în lacrimi: Mi-aș fi dorit să fie în viață

larisa_vasile_exatlon_38234000

Larisa Vasile, fosta concurentă Exatlon, a izbucnit în lacrimi în momentul în care o apropiată a publicat pe rețelele sociale un video emoționant cu tatăl ei. 

“M-ai facut să plâng, îmi este foarte dor de el...mă gândeam non stop la el în Republica Dominicană, vorbeam cu el tot timpul cât am stat acolo, l-am simțit că este cu mine! Pe de altă parte, mi-aș fi dorit să fie în viața și să mă vadă, să-mi răspundă, să-l iau în brațe! Offf taticutul meu…”, au fost cuvintele Larisei.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Lifestyle
Citește mai multe din Lifestyle
x close