Cele mai citite

Neymar, mesaj de luptă pentru colegii săi după înfrângerea cu Manchester City

neymar_mesaj_psg_city_ucl_insta_88655500
Instagram Neymar

Neymar vrea să câştige Liga Campionilor cu PSG, astfel că după înfrângerea din manşa tur a semifinalelor cu Manchester City acesta şi-a îmbărbătat colegii. 

"Am pierdut bătălia, dar războiul continuă. Eu cred în echipa mea, cred că putem fi mai buni decât am fost. ALLEZ PARIS! 1% din șansă 99% din credință", a postat Neymar pe Twitter.

Manchester City s-a impus la Paris cu 2-1, la finalul unui meci terminat de parizieni în 10 oameni, după eliminarea lui Idrissa Gueye. Returul va fi săptămâna viitoare, la Manchester. 

În cealaltă semifinală, Real Madrid şi Chelsea au remizat, 1-1. 

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal
x close