Program UNTOLD 2019. Armin van Buuren, show record la Cluj, în ziua a doua

Andrei Itu / 02 aug 2019 / 12:21 Salveaza PDF Comentarii
Untold 2019 Ziua 1
Descriere foto: Untold 2019 Ziua 1

Aproximativ 90.000 de festivalieri au participat la Untold 2019, în prima zi. Astăzi se anunță o seară memorabilă, cu un show record la Cluj-Napoca, al celebrului DJ olandez, Armin van Buuren.

Armin van Buuren și Avian Grays au compus imnul oficial al festivalului: "Something Real" (feat Jordan Shaw). Armin van Buuren va avea pe scena principală a festivalului UNTOLD 2019 cel mai lung set din cariera lui: ziua Armin la UNTOLD.

Setul live al lui Armin van Buuren de la UNTOLD va fi mai mult decât o performanță extinsă. Pentru această ocazie unică, DJ-ul desemnat de cinci ori cel mai bun DJ din lume va muta propria producție de festivaluri din Olanda în România. În plus, spectacolul va cuprinde numeroși oaspeți surpriză, inclusiv Josh Cumbee (cunoscut datorită piesei "Sunny Days"), Jordan Shaw ("Something Real") și Sam Martin ("Wild Wild Son"). În plus, spectacolul va aduce și muzică nouă – printre care și imnul oficial - și chiar o linie specială de îmbrăcăminte: Armin UNTOLD.

Program complet vineri, 2 august:


Main Stage

17:00 - Basska

18:15 - Subcarpați & Grup Iza

19:30 - Stormzy

21:00 - Busta Rhymes

22:05 - Timmy Trumpet

00:00 - Armin Van Buuren

Galaxy

21:00 - Andrew Meller

23:00 - Lehar

01:30 - Solomun

04:30 - Boris Brejcha

06:30 - Elax

Alchemy

17:00 - DJ Snow & MC Agent

18:45 - Nane

20:00 - Showcase Culese din Cartier

23:30 - Nero DJ Set

01:00 - Borgore

02:30 - Chase & Status DJ Set

Daydreaming

14:00 - ESAUNUE

16:00 - Darai Lama

18:45 - Kerala Dust

20:30 - BLOND:ISH B2B YOKOO

23:00 - Acid Pauli

02:00 - Damian Lazarus

04:00 - Lovestuckk

06:30 - TIMUJIN

Fortune

21:00 - Jody Wisternoff

22:30 - CID INC

00:00 - Grum

01:30 - Dave Seaman

03:00 - Sebastien Leger

04:30 - Undercatt

Forest

17:30 - Heion Live Set

19:30 - Karpov Not Kasparov

21:00 - Komraus

22:30 - The Motans

23:45 - Akua Naru

Time

14:00 - DJ Dark B2B Mentol

15:30 - Volt

16:30 - Matt

17:30 - Marc Rayen

18:30 - Boehm

20:00 - Jack Perry

21:30 - Tom Novy

23:00 - Swanky Tunes

00:30 - Skiy

02:00 - Scarlett Etienne

03:30 - Goncalo

05:00 - No Parachute

06:30 - Jayraa

Earth Spirit

18:00 -  Andy Benz

19:30 - Water Strings

20:30 - River Flow

21:30 - Indios Beta's The Sea of Emotions

23:30 - Radia

00:30 - Phillipe Dib's Sailors

02:00 - DJ Session


Te-ar putea interesa







Iti place noua modalitate de votare pe dcnews.ro?

Copyright 2019 SC PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL. Toate drepturile rezervate.


dcn.n-nxt.26