Cele mai citite

Nu le-a venit să creadă când au văzut cum a venit îmbrăcată la şcoală

eleva_76224800

Elevilor nu le place să poarte uniformă, motiv pentru care nu este obligatorie în toate insituțiile de învățământ.

Pe de o parte este un lucru bun, însă iată că, în unele cazuri, se întrece măsură.

Este şi cazul tinerei din imaginea alăturată, care se pare că a confundat mersul la şcoală cu mersul la discotecă. Mândră de felul în care arată, tânăra şi-a făcut câteva poze în sala de clasa pe care le-a postat ulterior pe Facebook, scrie kanald.ro.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Magazin
Citește mai multe din Magazin
x close