Cele mai citite
HEALTH FORUM: Investiția în sănătate – pilon al securității naționale și al dezvoltării economice - Urmărește dezbaterea live

Monica Columbeanu nu a fost lăsată să intre în casă și a depus plângere împotriva lui Irinel

Scandalurile Columbenilor se intensifică, informează Antena 3. Monica a dorit, ieri seară, să îşi recupereze câteva din lucrurile rămase la Izvorani, conform CanCan.

Însoţită de o prietenă, Monica s-a îndreptat spre casa în care a locuit până de curând, doar ca să îşi dea seama că nu mai poate intra, datorită unei interdicţii.

Aceasta a apelat inclusiv la serviciul de urgenţă 112, dar pentru că nici poliţiştii nu au ajutat-o, a depus o plângere la poliţie pe numele lui Irinel.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Magazin
Citește mai multe din Magazin
x close