Cele mai citite

Dinamo. Vasile Miriuță este noul antrenor al echipei

vasile_miriutprc-ccprc-a6aprc-ccprc-86_87036700

Antrenorul Vasile Miriuță, care a condus până acum echipa de fotbal Concordia Chiajna, a semnat marți un contract valabil până în 2019 cu FC Dinamo.

Adrian Mutu, directorul general al clubului din Șoseaua Ștefan cel Mare,  a făcut anunțul, marți,  într-o conferință de presă.

Vasile Miriuță a semnat pe doi ani și va încasa 10.000 de euro pe lună, potrivit gsp.ro.

[citeste si]

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close