Ianis Hagi a transmis primul mesaj pentru coechipierii săi, după primele antrenamente la Rangers.
"Din nou la lucru! Energie avem, asta e clar! Acum trebuie să muncim," au fost cuvintele unuia dintre cei mai îndrăgiţi jucători de pe Ibrox Park pe Instagram.
View this post on Instagram

