€ 5.0919
|
$ 4.3707
|
Curs valutar: € 5.0919
|
$ 4.3707
 

Cum arăta Victor Ponta în adolescență - GALERIE FOTO

 

Cornelia Naum, mama premierului Victor Ponta, a vorbit la "Sinteza zilei", de la Antena 3 despre aventura pariziană a fiului ei, despre relația premierului cu familia, dar și despre fenomenul Piața Universității de la începutul anilor '90. De asemenea, mama premierului a prezentat și câteva fotografii cu Victor Ponta din perioada adolescenței.

Invitată la "Sinteza zilei" de Mihai Gâdea, Cornelia Naum, mama premierului Victor Ponta, a povestit întâmplări din viața premierului, printre care un episod aparte a fost aventura pariziană, unde "rebelul" de atunci a fost nevoit să doarmă două săptămâni  în gara pariziană.

 Mama premierului a mai spus că fiul său s-a înscris iniţial "la liberali, la tineret", în 1990, şi ulterior a optat să treacă la PSD.

 

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News

Comentarii

Pentru a vedea sau a publica comentarii, te rugăm să te autentifici în Facebook.
 
 
 
 
 
x close