DCNews Sport Fotbal Reghecampf își anunță demisia dacă pierde cu Dinamo

Reghecampf își anunță demisia dacă pierde cu Dinamo

Laurențiu Reghecampf anunță că dacă va pierde din nou cu Dinamo își va da demisia. 

"Eu le-am transmis jucătorilor că pentru mine va fi ultimul meci! Eu nu mai suport să mă bată Dinamo! Vreau să văd o altă reacție, vreau să văd că jucătorii când intră pe teren își doresc să câștige un derby. Ăsta e mesajul pe care eu l-am transmis," a spus Laurențiu Reghecampf. 

Steaua o va întâlni pe Dinamo pe 2 aprilie, Liga I fiind întreruptă în acest weekend pentru meciul naționalei cu Danemarca. 

[citeste si]

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal