Cele mai citite

România exportă în SUA biscuiți Eugenia

biscuiti-eugenia

Bbiscuiţii lunguieţi româneşti cu un strat de cremă între ei sunt acum şi în magazinele din New York, Los Angeles şi Chicago.

Exemplul fabricii constănţene care îi produce e molipsitor printre oamenii de afaceri din oraş. Unii vizează piaţa petrolului din Texas, alţii se gândesc să investească în transporturile trans-atlantice, informează Mediafax. Cu o investiţie serioasă în echipamente şi după câteva luni de prospectare a pieţei, Eugeniile au revendicat şi câştigat un loc pe rafturile magazinelor americane.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din FLUX
Citește mai multe din FLUX
x close