Cele mai citite

Maradona, demisie după două luni la noul club

diego_maradona_70260400

Diego Armando Maradona a demisionat de la conducerea tehnică a clubului Gimnasia la Plata după doar două luni de la preluarea echipei. 

Fosta mare vedetă a Argentinei a luat decizia de a renunţa din cauza faptului că actualul preşedinte al clubului, Gabriel Pellegrino, a decis să nu mai candideze pentru un nou mandat.

Nicio promisiune din partea celorlalţi pretendenţi nu l-a putut îndupleca pe "El Pibe D'Oro". Apropiaţii lui au dezvăluit că decizia este una dureroasă, dar nimic nu-l poate face să se răzgândească.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal
x close