MANCHESTER UNITED - LIVERPOOL. SCOR final

UPDATE: Derby-ul etapei a 21-a din Premier League, dintre Manchester United și Liverpool, s-a încheiat nedecis, scor 1-1. Liverpool a marcat în minutul 27 prin James Milner, iar Ibrahimovic a restabilit egalitatea, cu șase minute înainte de finalul partidei.

Știrea inițială:

MANCHESTER UNITED - LIVERPOOL. Manchester United și Liverpool joacă la ora 18:00 în runda a 21-a din Premier League.

MANCHESTER UNITED - LIVERPOOL. În meciul tur de pe Anfield, cele două echipe au încheiat la egalitate, scor 0-0.

MANCHESTER UNITED - LIVERPOOL. Manchester United se poziționează pe locul 6, cu 39 puncte, în timp ce Liverpool se află pe locul 4, cu 44 puncte.

MANCHESTER UNITED - LIVERPOOL. Rămâneți pe DC News pentru a afla scorul meciului Manchester United și Liverpool care se desfășoară de la ora 18:00.