Cele mai citite

FCSB pierde doi jucători abia aduşi. "Ne-a rugat să-l luăm"

vintila_fcsb_echipa_maci_fb_29748800

Doi fotbalişti abia transferaţi de FCSB vor deja să plece. 

E vorba despre David Caiado şi Goran Karanovic, aduşi de FCSB de la Hermanstadt înainte de meciul cu Slovan Liberec. 

"Nu vor să rămână acolo. Caiado a sunat pe toată lumea și ne-a rugat să-l aducem înapoi. Revin tinerii de la FCSB și se teme că nu o să joace. El e titular la Hermannstadt, dar acolo nu va avea șanse. I-am confirmat și noi asta, iar mâine voi discuta cu FCSB ca să vedem cum îi întoarcem", a declarat Anamaria Prodan, conform Digisport

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal
x close