Cele mai citite

Bătaie la MasterChef - VIDEO INCREDIBIL

bataie-master-chef

Georgeo Andrei a participat la cel de-al doilea sezon al emisiunii MasterChef și a părăsit concursul după un episod incredibil.

Timișoreanul a declarat că a fost lovit de unul dintre jurați.

Cătălin Măruță a difuzat, în cadrul emisiunii sale, imagini de la filmari, cu scandalul dintre cei doi.

Georgeo și Florin au început să țipe unul la celălălt și să se împingă. Dumitrescu s-a enervat din ce în ce mai tare și l-a tras la răspundere pe concurent.

VEZI AICI CLIPUL

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Lifestyle
Citește mai multe din Lifestyle
x close